Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (9.0.27) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Login
et: Sisselogimine

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: standard
et: tavaline

en: Navigation
et: Menüü

en: White
et: Valge

en: or
et: või

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Use the logo supplied by the theme
et: Kasuta teemaga kaasas olevat logo
