Varbase Theme (Bootstrap 4 - SASS) (9.0.29) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Navigation
th: นำทาง

en: or
th: หรือ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Path to custom logo
th: ตำแหน่งของไฟล์โลโก้ที่กำหนดเอง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
th: ถ้าคุณไม่มีสิทธิ์เรียกไฟล์จากเซิร์ฟเวอร์โดยตรง ให้อัพโหลดโลโก้ที่นี่แทน

en: Upload logo image
th: อัพโหลดแฟ้มโลโก้

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
