Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও
