Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
