Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (1.0.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Container
ur: کنٹینر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
