Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
