Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Login
is: Innskráning

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: or
is: eða

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Back to
is: Til baka

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Last page
is: Síðasta síða
