Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (2.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
