Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (2.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Forum
ne: फोरम

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Topics
ne: विषय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
