Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke
