Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha10) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
