Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
