Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Forum
mr: चर्चा

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन
