Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Last post
fil: Huling paskil

en: Topics
fil: Mga paksa

en: Posts
fil: Mga paskil

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
