Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar
