Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Forum
sq: Forumi

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime
