Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل
