Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Highlighted
nn: Utheva
