Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Login
el: Είσοδος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Log in
el: Είσοδος

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Last
el: Τελευταίο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: First
el: Πρώτο

en: or
el: ή

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Reset password
el: Αρχικοποίηση κωδικού πρόσβασης

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Path to custom logo
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο λογότυπο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
el: Αν δεν έχετε άμεση πρόσβαση στο σύστημα αρχείων του διακομιστή, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να ανεβάσετε το λογότυπό σας.

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Upload logo image
el: Ανέβασμα εικόνας λογοτύπου

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
