Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Path to custom logo
am: ወደ ብጁ አርማ የሚወስደው ዱካ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
am: ቀጥተኛ የፋይል መድረሻ ወደ አገልጋዩ ከሌለህ፤ ይህን መስክ በመጠቀም አርማህን መስቀል ትችላለህ።

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Upload logo image
am: የአርማ ምስል ስቀል

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
