Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Container
az: Konteyner

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Last
az: Son

en: Close
az: Bağlı

en: or
az: və ya

en: Tabs
az: Tablar

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Upload logo image
az: Loqo şəklini yükləyin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: First page
az: Birinci səhifə
