Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Login
oc: Identificant

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Log in
oc: Se connectar

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Last
oc: Darrièr

en: Close
oc: Tampar

en: First
oc: Primièr

en: or
oc: o

en: Tabs
oc: Onglets

en: Reset password
oc: Reïnicializar lo senhal

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Path to custom logo
oc: Camin cap a lo lògo personalizat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Upload logo image
oc: Mandar lo lògo

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
