Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Container
be: Кантэйнер

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: container
be: кантэйнер

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Path to custom logo
be: Шлях да лягатыпу

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да файлавага сэрвэру, то скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць лягатып.

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Upload logo image
be: Запампаваць лягатып

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
