Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Container
fi: Säiliö

en: Containers
fi: Säiliöt

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Last
fi: Viimeinen

en: Close
fi: Sulje

en: First
fi: Ensimmäinen

en: or
fi: tai

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Reset password
fi: Uusi salasana

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Back to
fi: Takaisin sivulle

en: Path to custom logo
fi: Oman logon polku

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fi: Jos sinulla ei ole suoraa yhteyttä palvelimen tiedostojärjestelmään, käytä tätä kenttää logon siirtämiseen palvelimelle.

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Upload logo image
fi: Tallenna logokuva

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: Use the logo supplied by the theme
fi: Käytän teeman oletuslogoa
