Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Container
gl: Contedor

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: container
gl: contedor

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: or
gl: ou

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Path to custom logo
gl: Ruta ao logotipo personalizado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
gl: Se vostede non ten acceso directo a ficheiros no servidor, utilice este campo para cargar o seu logotipo.

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Upload logo image
gl: Cargar a imaxe de logotipo

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Container Fluid
gl: Contedor Fluído

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
