Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Reset password
sq: Rivendos fjalëkalimin

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Path to custom logo
sq: Pozicioni i logo-s së personalizuar

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sq: Nëse nuk keni hyrje direkte për file në server, përdor këtë fushë për të ngarkuar logo-n tuaj.

en: Upload logo image
sq: Ngarko figurën logo
