Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Log in
sr: Пријави се

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
