Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Path to custom logo
eo: Vojo al propra emblemo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
eo: Se vi ne havas rektan aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian emblemon.

en: Upload logo image
eo: Alŝutu emblemon
