Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Login
sl: Prijava

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Log in
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Close
sl: Zapri

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Upload logo image
sl: Naloži sliko za logotip
