Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Container
jv: Kontainer

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Path to custom logo
jv: Path marang logo kostum

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
jv: Yén Sampéyan ora nduwéni hubungan langsung marang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah gambar logo.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Upload logo image
jv: Ngunggah gambar logo

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
