Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Container
lt: Konteineris

en: Containers
lt: Konteineriai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: or
lt: arba

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
