Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
