Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Container
sk: Kontajner

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Last
sk: Posledné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: First
sk: Prvý

en: or
sk: alebo

en: Tabs
sk: Záložky

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sk: Pokiaľ nemáte priamy prístup na server, použite toto pole pre nahratie loga webu na server.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Upload logo image
sk: Nahrať obrázok loga

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Navbar branding
sk: Navigačný panel branding
