Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Container
cs: Kontejner

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Last
cs: Poslední

en: Close
cs: Zavřít

en: First
cs: První

en: or
cs: nebo

en: Tabs
cs: Záložky

en: Reset password
cs: Reset hesla

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Path to custom logo
cs: Cesta k volitelnému logu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
cs: Pokud nemáte přímý přístup k serveru, použijte toto pole k nahrání loga na server.

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Upload logo image
cs: Nahrát obrázek loga

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Use the logo supplied by the theme
cs: Použít logo dodané s tématem vzhledu
