Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.1) - en to da translation catalogue (44 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Container
da: Beholder

en: Containers
da: Containere

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Log in
da: Log ind

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Last
da: Sidste

en: Close
da: Luk

en: First
da: Første

en: or
da: eller

en: Tabs
da: Faner

en: Reset password
da: Nulstil adgangskode

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Path to custom logo
da: Sti til logo

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
da: Har du ikke direkte adgang til serveren kan du bruge dette felt til at uploade dit logo.

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Upload logo image
da: Upload logobillede

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Register a new account
da: Opret en ny konto

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Edit account
da: Redigér konto

en: Current page
da: Nuværende side

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
