Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Log in
is: Innrita

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Reset password
is: Tómstilla loyniorð

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Path to custom logo
is: Leið til tillagað búmerki

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
is: Um tú ikki hevur beinleiðis atgongd til ambætaran, so brúka hetta feltið til at senda upp títt búmerki.

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Upload logo image
is: Send upp búmerki
