Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Login
he: כניסה

en: Container
he: מיכל

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Log in
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Last
he: אחרון

en: Close
he: סגירה

en: First
he: ראשון

en: or
he: או

en: Tabs
he: לשוניות

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pause
he: עצירה

en: Pagination
he: דפדוף

en: Upload logo image
he: טעינת תמונת לוגו

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Edit account
he: עריכת חשבון

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
