Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.2) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Container
ca: Contenidor

en: Containers
ca: Contenidors

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: container
ca: contenidor

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Log in
ca: Entra

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Last
ca: Darrer

en: Close
ca: Tanca

en: First
ca: Primer

en: or
ca: o

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Path to custom logo
ca: Camí al logotip personalitzat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers al servidor, utilitzeu aquest camp per carregar el vostre logotip.

en: - none -
ca: - cap -

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Upload logo image
ca: Carrega una imatge de logotip

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Edit account
ca: Edita el compte

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Use the logo supplied by the theme
ca: Utilitza el logotip proporcionat pel tema
