Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
