Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.2) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Login
ms: Log masuk

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Log in
ms: Log masuk

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Close
ms: Tutup

en: Reset password
ms: Set semula kata laluan

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Path to custom logo
ms: Laluan ke logo ubahsuaian

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ms: Jika anda tidak ada capaian fail terus ke pelayan, gunakan medan ini untuk memuatnaikkan logo anda.

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Upload logo image
ms: Pindah naik imej logo

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
