Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.2) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Log in
nl: Inloggen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Last
nl: Laatste

en: Close
nl: Sluiten

en: First
nl: Eerste

en: or
nl: of

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Back to
nl: Terug naar

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: - none -
nl: - geen -

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pause
nl: Pauze

en: Pagination
nl: Paginering

en: Upload logo image
nl: Logo-afbeelding uploaden

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Register a new account
nl: Inschrijven voor nieuw account

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Edit account
nl: Account bewerken

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Use the logo supplied by the theme
nl: Gebruik het logo van het thema

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
