Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.2) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Login
sv: Logga in

en: Container
sv: Grupp

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Log in
sv: Logga in

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Last
sv: Sista

en: Close
sv: Stäng

en: First
sv: Första

en: or
sv: eller

en: Tabs
sv: Flikar

en: Reset password
sv: Återställ lösenord

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Path to custom logo
sv: Sökväg för egen logotyp

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sv: Använd detta fält för att ladda upp din logotyp om du inte har direkt tillgång till filerna på servern.

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pause
sv: Pausa

en: Pagination
sv: Paginering

en: Upload logo image
sv: Ladda upp logotypbild

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Register a new account
sv: Registrera ett nytt konto

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Edit account
sv: Redigera konto

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Login with
sv: Logga in med

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Use the logo supplied by the theme
sv: Använd temats logotyp

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
