Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Container
hr: Kontejner

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Log in
hr: Prijava

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: or
hr: ili

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Path to custom logo
hr: Putanja do proizvoljnog loga.

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu loga.

en: - none -
hr: - ništa -

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Upload logo image
hr: Otpremi logo

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
