Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Container
hu: Tároló

en: Containers
hu: Tárolók

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: container
hu: tároló

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Last
hu: Utolsó

en: Close
hu: Bezár

en: First
hu: Első

en: or
hu: vagy

en: Tabs
hu: Fülek

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Path to custom logo
hu: Saját logó elérési útvonala

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hu: A kiszolgáló közvetlen hozzáférésének hiányában itt lehet feltölteni a logót.

en: - none -
hu: - nincs -

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pause
hu: Szünet

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Upload logo image
hu: Logó kép feltöltése

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Register a new account
hu: Új felhasználói fiók regisztrálása

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Edit account
hu: Fiók szerkesztése

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: region
hu: régió

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Use the logo supplied by the theme
hu: A smink által nyújtott logó használata

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
