Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Upload logo image
ka: ლოგოს ატვირთვა
