Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Log in
kk: Кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Reset password
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.

en: Upload logo image
kk: Логотип кескінін кері қотару
