Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Close
mr: बंद

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
