Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Log in
nn: Logg inn

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Close
nn: Lukk

en: Reset password
nn: Tilbakestill passord

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
