Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: or
ps: او

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
