Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (4.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Log in
bg: Вход

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Reset password
bg: Промяна на паролата

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Path to custom logo
bg: Път към потрбителско лого

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.

en: Upload logo image
bg: Качване на лого
